שאלות נפוצות

מה זה טרנדי קידס ?

טרנדי קידס הינה סוכנות לייצוג ילדים ונוער מגיל שנה עד 18 בהנהלת אליענה לישנסקי.

יש לכם משרד?

לא. אנחנו עובדים אונליין ונמצאים ברשת.אין לנו משרד.

האם כל ילד מתקבל?

לאחר הגשת המועמדות,אנו נבדוק את פנייתכם. ילדים שימצאו מתאימים - ניצור קשר עם הוריהם.

האם חייבים בוק?
אנו לא מחייבים בוק אך מבקשים תמונות סטודיו. אם יש לכם תמונות שמתאימות לנו נשמח לראות אותן בזמן הפנייה שלכם אלינו. נשמח להמליץ על צלם איכותי והוגן אם תרצו בכך.
איך בעצם מתרחש התהליך ?

הסכם התקשרות:

להלן מספר הנחיות ונהלי עבודה במסגרת הייצוג בסוכנות שנת 2018:

1. דרך ההתקשרות הנוחה ביותר בין הורי המיוצגים להנהלת הסוכנות היא באמצעות המייל
Trendykidsisrael@gmail.com
אנחנו זמינות כמעט 24/7 במייל ולכן התגובה תהיה כמעט מיידית.

בנוסף, יש את קבוצת התקשורת בווטצאפ.
שבה מועברות הודעות שונות כמעט מידי יום.
ונשלחים סמסים אישיים כשיש צורך, אולם יש להיות זמינים במייל. זאת הדרך הנוחה ביותר עבורינו ועבורכם, מכיוון שכך ישנו תיעוד לכל התקשורת בינינו.

2. כל מיוצג שנכנס לסוכנות הוריו מתחייבים לשלוח מידי שנה סט תמונות מקצועיות אצל צלמים מובילים בתחום.
סט תמונות זה בעצם עוזר ומסייע למיוצג להתקבל להפקות ואלה הפנים שלו. וזאת מכיוון שהתמונות יוצגו בגלריה של המיוצגים ולעיתים אין צורך לנסוע לאודישן אלא יש הפקות שבהן מיוצגים מתקבלים על סמך תמונות בלבד או אודישן ביתי מצולם. ולאורך השנים למדנו שברגע שהתמונות טובות ומקצועיות סיכויי הקבלה לפרוייקטים ועבודות גבוהים יותר. ואנו רוצים בכך לתת לכל מיוצג את נקודת הפתיחה הטובה ביותר להתקדם.

3. זימונים לאודישנים/צילומים:

בדרך כלל המיוצגים נשלחים לאודישנים לאחר שהמלהקת ראתה ובחרה את המיוצגים לפי תמונתם.
לכל הפקה המיוצגים נשלחים על פי דרישות ההפקה שכוללות הרבה קריטריונים כגון: מראה, גובה, גיל, מידה, כישורים מסוימים/מיוחדים וכד'.
יש תקופות עם יותר אודישנים ויש תקופות עם פחות, אנחנו לא שוכחים אף אחד. והבחירה של ילד אחד או אחר לא תלויה בנו אלה במלהקת ובלקוח אשר בוחר את הילד/ה.

על מנת להגדיל את סיכויי הילד/ה, / נער/ה לקבל את התפקיד עליכם לשתף פעולה ולהגיע לכמה שיותר אודישנים, אשר הזימונים אליהם יימסרו במייל (נא להתעדכן במייל) או בהודעת SMS כאשר הנכם מתבקשים תמיד לאשר הגעה במייל או בהודעה חוזרת.
יש לציין שאודישנים לפרסומות נקבעים בדר"כ יום קודם וכולם בתל אביב, ולכן זמינותכם והגעתכם חשובה.

שימו לב!!!
לא תמיד יהיו זימונים לאודישנים ולנו כסוכנות אין יכולת לשלוט או לצפות את כמות האודישנים אליהם תזומנו. העניין תלוי בדרישה של המלהקים והמפיקים, בגילכם, בסגנון המראה ובכישורים שלכם. אין צורך להזכיר לנו לזמן אתכם, אתם בגלריה שלנו ותשלחו באופציה לכל הפקה שתתאימו לדרישותיה. במידה ומזה זמן רב אינכם מקבלים זימונים, מומלץ לנסות ולחדש תמונות בגלריה.

בנוסף במידה ואינכם גרים באיזור המרכז ואתם לא מתכוונים להגיע לאודישנים בתכיפות גבוהה,
אנא מכם אל תמלאו את השאלון ותחסכו מאיתנו את העבודה הבירוקרטית הקשה שבקבלתכם לסוכנות!

4. לאחר הקבלה לסוכנות-
במידה ותתקבלו להפקה מסויימת תקבלו על כך הודעה במייל/הודעה/טלפון. אנחנו מקבלות תשובה רק במידה וילד מתקבל ולכן אנחנו מודיעות רק למי שמתקבל. במידה ואתם רוצים לדעת תשובה לגבי אודישן מסויים, שלא קיבלתם תשובה חיובית לגביו, אתם מוזמנים ליצור קשר במייל, רק כעבור שבוע מיום האודישן. בסרטים וסדרות התשובות אורכות זמן ויכולות לקחת גם עד חודשיים מיום האודישן.
לצערנו, בדרך כלל כשמיוצג לא מתקבל המלהקות לא מעבירות הודעה שלילית.

ברגע שילדכם נבחר להצטלם החברה שהזמינה אותו סומכת עליכם ועל ילדכם. שתגיעו בזמן, שהילד/ה יהיו מוכנים לצילומים. אנא דאגו להגיע מוכנים לצילומים, לאחר שהילד ישן טוב, אכל ועם מצב רוח טוב,מגיעים עם בן משפחה בוגר אחד (אמא ,אבא,דודה,דוד,סבתא ,סבא). במידה וקורה אירוע לא צפוי, יש לעדכן במיידי את הסוכנות ואת חברת ההפקה. ילד שיגיע לצילומים, אך לא ישתף פעולה וימלא את מה שמצופה ממנו, ייאלץ לקבל חצי מהשכר המוסכם עם הסוכנות מראש. נושא זה בדרך כלל הוא לשיקול חברת ההפקה.

יש לשים לב שעונות הקטלוגים הן קבועות והצילומים מתקיימים בחודשים ינואר פברואר ויולי אוגוסט. בשאר החודשים אין צילומי קטלוגים, כך שאין מה לצפות לזימונים.

אודישנים לפרסומות, סדרות, סרטי קולנוע, תדמית וכד' יש כל השנה.

5. תשלום:
העבודות דרכנו הן בדרך כלל בתגמול למיוצג/ת באופן בו החברה בדרך כלל נוהגת לתגמל-תלושים/כסף. הדבר יהיה ידוע לכם מראש.

על מנת לקבל את התגמול הכספי בעת הצורך יהיה עליכם להוציא טופס שכר אומנים ממס הכנסה –פטור ממס שנתי התקף לשנה (הסבר להוצאתו תקבלו לאחר ביצוע העבודה הראשונה דרכנו).

מכל שכר של העבודה תנוכה על פי חוק עמלת סוכנות בגובה של 20%.
ברגע שתתקבלו להפקה מסויימת ולאחר שייקבע התקציב אליה תקבלו על כך עדכון.

במידה ויש כל שאלה או אי הבנה ניתן לפנות ונענה בשמחה.

שיהיה בהצלחה!!!

מה מרוויחים ואיך?

ילד/ה שהתקבלו להפקה מסויימת יקבלו תשלום אשר ממנו תנוכה עמלת סוכנות בגובה של 20 אחוז. הכסף יועבר לחשבון הבנק של ההורה לאחר שלקוח (חברה) תשלם לסוכנות.

האם יש פיקוח עליכם ?

סוכנות טרנדי קידס מפוקחת ע''י משרד הכלכלה ובעלת כל האישורים הנחוצים לעבודת נוער וילדים על פי החוק